1 b wyrusza "Razem przez świat"

We wrześniu uczniowie klasy 1 b rozpoczęli realizację Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Razem przez świat”.

Celem projektu jest wzmacnianie poczucia więzi z rodziną, klasą, szkołą, miastem, ojczystym krajem, kontynentem, kształtowanie poczucia własnej tożsamości oraz inspirowanie uczniów do różnorakich działań twórczych.

Pierwsze zadania okazały się dla pierwszoklasistów świetną okazją do poznania siebie i budowania pozytywnych relacji z rówieśnikami. Dzieci m.in. projektowały swoje herby, rysowały autoportrety, mówiły o swoich zainteresowaniach, talentach, a także planach na przyszłość. Przed nami drugi moduł – „W mojej klasie”. Już wkrótce przystąpimy do kolejnych zadań, a będą one... bardzo emocjonujące!

5 października 2022 | Joanna Szymańska | Powrót do spisu wiadomości