Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W środę, 5.10.2022r.odbyły się w naszej Szkole wybory do władz samorządu uczniowskiego.
Niektórzy uczestniczyli w nich po raz kolejny, inni po raz pierwszy. Ogółem, w wyborach wzięło udział 228 uczniów (48%). Każdy z 9 kandydatów mógł liczyć na głosy swoich wyborców, jednak do Zarządu SU wejdzie 7 spośród nich - ci, którzy otrzymali największą ilość głosów. Pozostali kandydaci będą jednak wspomagać swoje koleżanki i kolegów w działaniach samorządu i zbierać doświadczania na przyszły rok szkolny, by znów wystartować w wyborach - ścieżkę przetarli ????
Gratulujemy kandydatom odwagi i chęci do pracy na rzecz społeczności uczniowskiej, liczymy na ich aktywność i ciekawe pomysły. Dziękujemy Komisji Wyborczej za ich pracę w dniu wyborów, dzięki nim wszystko przebiegało sprawnie i bez zakłóceń. Podziękowania składamy również p.Tosi i p.Marcie, które umożliwiły nam wykorzystanie biblioteki jako lokalu wyborczego oraz wspierały opieką.

7 października 2022 | Joanna Osenkowska | Powrót do spisu wiadomości