Wywiad judoinfo.pl Grzegorz Małkowicz

Wywiad judoinfo.pl Grzegorz Małkowicz - zawodnik judo Pretorian Team. Zostałeś najlepszym zawodnikiem turnieju Pretorian Golden Serie IV edycji.

Uczniowie szkoły na pewno chcieliby Cię bliżej poznać. Dlatego, że według trenerów rośniesz nam na taką "Gwiazdę Sportu" Judoinfo.pl: Jesteś uczniem Szkoły nr 84 chodzisz do klasy? Grześ: Jestem uczniem szkoły nr 84 we Wrocławiu i chodzę do klasy 3A Judoinfo.pl: Jak długo trenujesz judo? Grześ: Judo trenuję od września 2019 roku. Judoinfo.pl: Ile razy w tygodniu jesteś na treningach? Grześ: W poniedziałki, środy i piątki mam po dwa treningi i w sobotę jeszcze jeden - randorii. Razem 7. Judoinfo.pl: Kto jest dla Ciebie Idolem? Grześ: Sebastian Marcinkiewicz i Robert Lewandowski Judoinfo.pl: Kto jest Twoim trenerem? Grześ: Rafał Marcinkiewicz Judoinfo.pl: Jakie są Twoje treningi? Grześ: Moje treningi są rozwijające i skuteczne. Treningi są też ciężkie, czasami wychodzę ledwo żywy. Mimo wszystko świetnie się na nich bawię. Lubię chodzić na treningi i spędzać tak czas z moim kolegami. W klubie jest super atmosfera. Judoinfo.pl: Czy i dlaczego warto trenować judo? Grześ: Warto trenować judo, bo jest ogólnorozwojowe. Techniki judo są też przydatne w samoobronie. Przyjemnie jest startować w różnych zawodach i reprezentować klub. Najważniejsze jednak jest - Przygoda! Poznałem wiele ciekawych ludzi, zobaczyłem wiele nowych miejsc. Judoinfo.pl: Jakie masz plany - kolejne turnieje? Grześ: Znam kalendarz na sezon 2022/2023. Trener typuje kto i gdzie bierze udział. Ja na pewno chciałbym być wszędzie, ale fizycznie nie da rady. Interesują mnie turnieje: o miecz samuraja, Nippon Warriors, Puchar Dolnego Śląska, Ne-Waza. Nie chcę dokładnie opowiadać jakich technik będę używać na zawodach, ale na pewno dam z siebie wszystko! Judoinfo.pl: Bycie najlepszym zawodnikiem turnieju Pretorian Golden Serie to duże wyróżnienie ale też ogromny ciężar przed kolejnymi turniejami. Jak sobie z tym radzisz? Grześ: Do tej pory o tym nie myślałem. Nie jestem tym zestresowany. Pewnie, że chce dostać puchar. Wygrać. Każdy, by chciał. Skupie się na technice i radach trenera. Przegrana boli, ale też uczy. Wiem, co zmienić i poprawić. Lewandowski nie zawsze strzela gole. Dziękujemy Ci za ten krótki wywiad. Bacznie będziemy się przyglądać kolejnym Twoim sukcesom. Trzymamy kciuki !

11 października 2022 | Powrót do spisu wiadomości