Wizyta III b w Centrum Kreatywności „Talent”

Cykl zajęć muzyczno-plastycznych "Dźwiękiem malowane", to spotkania, w trakcie których uczniowie klasy III b w tym roku szkolnym będą przenosić się do fascynującego świata sztuki!

Poprzez różnorodne zabawy muzyczno-ruchowe dzieci będą mogły kształcić i rozwijać słuch, poczucie rytmu, zdolności wokalne, a także koncentrację, koordynację ruchową oraz umiejętność pracy w grupie. Wykonywanie różnego rodzaju prac plastycznych pozwoli uczestnikom wyzwolić twórczą ekspresję, kreatywność i rozbudzić wyobraźnię - to także doskonała okazja do poznawania rozmaitych technik artystycznych. Tematem październikowych zajęć były "Wszystkie barwy jesieni". Na zajęciach dzieci poznały zabawy z wykorzystaniem body percussion - traktowania swojego ciała jak instrumentu perkusyjnego oraz nauczyły się tańczyć polkę. Podczas części plastycznej zajęć uczestnicy wykonali wielkoformatową pracę inspirowaną jesiennymi barwami przyrody.

11 października 2022 | Irena Fałat | Powrót do spisu wiadomości