Pasowanie na Ucznia

13 października 2022 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość Pasowania na Ucznia.

W tym szczególnym dniu, dzieci ubrane w odświętne stroje pięknie zaprezentowały program artystyczny, po którym nastąpiło ślubowanie. Klasy pierwsze złożyły przyrzeczenie przed pocztem sztandarowym i zobowiązały się godnie reprezentować naszą szkołę, a swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu przyrzeczenia Pan Dyrektor Rafał Just dokonał pasowania dzieci na uczniów. Pod koniec uroczystości nowi uczniowie społeczności szkolnej otrzymali medale i pamiątkowe dyplomy.

Po części oficjalnej wydarzenia każda z klas pierwszych posadziła swoje drzewko, obiecując dbałość i opiekę nad roślinami.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy owocnej nauki i wielu miłych chwil spędzonych w naszej szkole.

17 października 2022 | Bernadetta Bańska | Powrót do spisu wiadomości