Narada szkolna w sprawie "Szkolnej Ulicy"

Szanowni Państwo,
Fundacja na Rzecz Studiów Europejskich i Biuro Zrównoważonej Mobilności Urzędu Miejskiego Wrocławia zapraszają do udziału w naradzie szkolnej dotyczącej projektu Szkolna Ulica.

Narada szkolna to forma spotkania, którego celem będzie wspólna dyskusja i ewaluacja projektu Szkolna Ulica, w którym Szkoła Podstawowa nr 84 im. Ruchu Obrońców Pokoju wzięła udział w 2021 roku. Wspólnie ze społecznością szkoły oraz reprezentacją pobliskich Centrów Aktywności Lokalnej i Rad Osiedli chcemy porozmawiać o przebiegu projektu w Państwa szkole, jego efektach i możliwych sposobach usprawnienia Szkolnej Ulicy.
Wnioski z narady zostaną zawarte w raporcie, który posłuży szerszej ewaluacji projektu Szkolna Ulica we Wrocławiu.
Narada szkolna w sprawie projektu Szkolna Ulica odbędzie się 27.10.2022 (czwartek), o godzinie 17:30, w bibliotece szkolnej SP nr 84 przy ul. Ł. Górnickiego.

Liczymy na Państwa obecność - każdy głos i opinia są dla nas bardzo ważne!

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać kontaktując się z zespołem Fundacji na Rzecz Studiów Europejskich:

Janek Chrzan - j.chrzan@feps.pl - 570 139 775
Daria Sudoł - d.sudol@feps.pl