II Bieg Sponsorowany

20 marca 2015r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w II Biegu Sponsorowanym, który rozgrywany był na rzecz Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, na Pergoli przy Hali Stulecia we Wrocławiu.

Ideą tego biegu była nauka przedsiębiorczości, przełamanie swoich ograniczeń, zaplanowanie i dotarcie do sponsorów. Uczestnicy ofiarowali swój czas i siły, a sponsorzy - wpływy finansowe, które trafiły do Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci i zostały przeznaczone na domową rehabilitację podopiecznych. Pamiątką udziału w biegu pozostała kartka ze zdobytymi pieczątkami, potwierdzającymi liczbę pokonanych okrążeń.
W tym biegu szybkość nie miała znaczenia – można było biec, truchtać, iść – ważne było dedykowanie swojego czasu i wysiłku innym, czyli dzieciom, które same nie mogą biegać.
Podziwiając zaangażowanie zawodników, dziękując im i sponsorom, mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie nas jeszcze więcej!

23 marca 2015 | Powrót do spisu wiadomości