Spotkanie z autorem książek w Dolnośląskiej Bibliotece Publicznej

21 października klasa 2b wzięła udział w wydarzeniu zorganizowanym przez Dolnośląską Bibliotekę Publiczną. W tym dniu uczniowie spotkali się z Krzysztofem Głuchem – autorem książki pt. „Szlakiem Wrocławskich Krasnali”.

Pisarz opowiedział dzieciom, dlaczego postanowił tworzyć opowieści o krasnalach, przeczytał jedną z wrocławskich legend oraz zaprezentował fragmenty książki własnego autorstwa. Każdy z uczniów otrzymał jeden egzemplarz z autografem i kolorowankę. Na odwrocie książki znajdowała się mapka, dzięki czemu w drodze powrotnej z biblioteki do szkoły dzieci miały okazję odnajdywać na niej miejsca mijane w trakcie spaceru.

21 października 2022 | Marta Kulla Katarzyna Rykowska | Powrót do spisu wiadomości