Grupa 0a i 0b w teatrze

26 marca 2015 r. grupy 0a i 0b wybrały się do teatru na spektakl lalkowy pt. „Jaś i Małgosia”. Dowcipna i mądrze napisana adaptacja pozwoliła dzieciom zbliżyć się do głównych bohaterów, kibicując im przez cały spektakl.

Piękna i zaskakująca scenografia przeniosła widzów w świat baśniowego lasu, który krył w sobie tajemnicę. Multimedialne efekty i gra świateł wprowadziły czarodziejskie elementy, dzięki czemu chatka z piernika nie była już taka jak dawniej. Muzyka to wisienka na torcie, dopełniła klimat historii i wyzwoliła dreszczyk emocji.
Wiele przygód, wiele emocji oraz dobre zakończenie – to właśnie nowa historia o Jasiu i Małgosi. Bohaterowie spektaklu pokazali, jak wspierając siebie nawzajem można przetrwać najniebezpieczniejsze przygody.
Dzieci mogły także poznać teatr od środka. Dowiedziały się jak można operować światłem. Złożyły także wizytę w Rekwizytorni. Pan pokazywał im różne rekwizyty wykorzystywane w trakcie przedstawień. Dzieciom podobała się złota rybka, wielkie kolorowe nutki, lalki, gong, miecze, maski i wiele innych baśniowych przedmiotów.

26 marca 2015 | Powrót do spisu wiadomości