Radosna Parada Niepodległości 2022

Bardzo serdecznie zapraszamy w piątek – 11 listopada – wszystkich uczniów naszej szkoły wraz z rodzicami oraz pracowników SP84 do udziału w Radosnej Paradzie Niepodległości.

Powraca ona po dwóch latach nieobecności; startujemy o godz. 10:00 z Placu Wolności i kierujemy się do Centrum Historii Zajezdnia przy ul. Grabiszyńskiej.

Ze względu na masowy charakter imprezy i bezpieczeństwo uczestników nauczyciele nie będą sprawowali opieki nad uczniami w czasie Parady.

By pójść pod wspólnym emblematem SP84, prosimy o zbiórkę uczniów pod wyłączną opieką rodziców/prawnych opiekunów o godz. 9:30 przed Pałacem Królewskim przy ul. Kazimierza Wielkiego 35 (Muzeum Miejskie). Gorąco zachęcamy wszystkich do przybrania barw narodowych, przypięcia do ubrań widocznych kotylionów, wstążek, kwiatów i przyniesienia ze sobą biało-czerwonych flag. Niech to będzie rodzinne, radosne paradowanie.

Po przejściu do Centrum Historii Zajezdnia uczestnicy Parady będą mogli:

6 listopada 2022 | Gizela Sapa | Powrót do spisu wiadomości