Hej, kolęda, kolęda! Kolędowanie w klasach 1-3

19 grudnia nasi szkolni artyści zaprosili uczniów klas 1-3 do wspólnego kolędowania.

Raźno, z uśmiechem na twarzy wkroczyli na scenę przy akompaniamencie kolędy "Przybieżeli do Betlejem". Chór szkolny składający się z uczniów klas 1-3 zaprezentował najbardziej znane kolędy i pastorałki. W przedstawieniu wziął także udział pan Dyrektor, który przywitał dzieci, rodziców i nauczycieli. Złożył im świąteczne życzenia i zaprosił do wspólnego śpiewania. W bożonarodzeniowy nastrój wprowadziła wszystkich kolęda pt. "Gdy śliczna panna" zaprezentowana przez solistki - Gabrysię z klasy 3a i Amelię z klasy 3b. Nie zabrakło również niespodzianki - na scenie pojawiła się pani Mikołajowa!

Dziękujemy rodzicom i nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia. Największe podziękowania składamy dzieciom, które włożyły wiele wysiłku w naukę kolęd i wierszy.

Całej społeczności szkolnej składamy serdeczne życzenia - radosnych, rodzinnych świąt!

21 grudnia 2022 | Marta Kulla | Powrót do spisu wiadomości