Finał projektu "Wrocławska bezpieczna szkoła"

Wczoraj, po ponad miesiącu prób i przygotowań, mogliśmy podziwiać finał akcji "Wrocławska bezpieczna szkoła". Uczniowie czterech wrocławskich szkół, pod okiem pana reżysera, przygotowali wspaniały spektakl pt. "Równoważni", którego celem było propagowanie wzajemnego szacunku, tolerancji i przekonania, że wszystkie dzieci są ważne i potrzebne.

Naszą szkołę dzielnie reprezentowało siedmioro młodych artystów: Tomasz Bogucki (7c), Marysia Piotrowska (7b), Julia Laskowska (7c), Alicja Piworowicz (6a), Wiktoria Skrzek (6a), Dawid Szczypiński (6c) i Alex Sikorski (6c). Prócz zdobycia nowych umiejętności, przeżycia fantastycznej przygody i poznania nowych znajomych, nasi reprezentanci dostali cenne nagrody i uczestniczyli w przepysznym poczęstunku po przedstawieniu. Serdecznie gratulujemy naszym wspaniałym młodym aktorom!

22 grudnia 2022 | Ewa Jakubiak-Szydłowska, Aleksandra Witkowska, Daria Stankiewicz | Powrót do spisu wiadomości