Półkolonie zimowe

W dniach od 13 do 17 lutego 2023 roku w naszej szkole zorganizowana zostanie dla uczniów klas I – III półkolonia pod hasłem „Tropiciele zimowych przygód”.

Uczestnicy będą mogli rozwijać swoje zainteresowania oraz rozbudzać pasje poprzez udział w zajęciach przyrodniczych „Las w słoiku” i architektonicznych „Projektowanie wnętrz”. Wielu pozytywnych wrażeń dostarczą dzieciom warsztaty czekoladowe oraz warsztaty - eksperymenty chemiczne. Planujemy także projekcję filmową w Multikinie oraz wycieczkę do Parku Rozrywki Chubi Boom. Swoją wytrzymałość uczniowie sprawdzą na zajęciach sportowych z trenerem osiedlowym oraz zabawie na szkolnym basenie. Zajęcia te zapewniają nie tylko rozwój sportowy, ale także uczą współpracy, funkcjonowania w zespole oraz są idealną formą nawiązywania kontaktów z rówieśnikami.

W codziennym programie oprócz bloków tematycznych proponujemy gry i zabawy, czas na integrację grupy i poobiedni odpoczynek. Każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie! Serdecznie zapraszamy!

Opiekę podczas półkolonii zapewniamy od godziny 8.00 do godziny 16.00.

Koszt uczestnictwa to 195 zł (z wyżywieniem – dwudaniowymi obiadami).

Regulamin półkolonii oraz karty kwalifikacyjne zostaną udostępnione w dniu 5 stycznia na stronie internetowej szkoły (w zakładce półkolonie zimowe). Wersję papierową karty będzie można pobrać z portierni w holu szkoły. Rekrutację rozpoczynamy w dniu 9 stycznia 2023 roku.

Uczniów z kl. 4 oraz 5 zapraszamy na „otwarte sale” – wkrótce szczegóły organizacyjne.

3 stycznia 2023 | Joanna Szymańska | Powrót do spisu wiadomości