Zbiórka darów dla Turcji

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,
w związku z tragicznym trzęsieniem ziemi, które miało miejsce 6 lutego w Turcji i objęło swoim zasięgiem bardzo rozległe tereny, prosimy Was o pomoc w zbiórce najpotrzebniejszych na tę chwilę rzeczy, aby choć trochę wspomóc osoby z terenów objętych kataklizmem.

Zbiórkę prowadzimy w naszej szkole (w holu) w odpowiedzi na prośbę Ambasadora Turcji p. Cengiz.K. Firata.

Do najbliższego piątku (10.02.2023r.) do godziny 15 w holu szkoły będziemy zbierać:
ARTYKUŁY SPOŻYWCZE (np. warzywa, soczewica, fasola, konserwy rybne; UWAGA! BEZ KONSERW MIĘSNYCH - WIEPRZOWYCH)
ŻYWNOŚĆ DLA DZIECI
PIELUCHY DZIECIĘCE
ŚRODKI CZYSZCZĄCE I ARTYKUŁY HIGIENICZNE
ART. HIGIENICZNE DLA KOBIET
NAMIOTY,
MATERACE (do namiotów),
KOCE
ŚPIWORY
TERMOSY
LATARKI
POWERBANKI
ODZIEŻ ZIMOWA (DOROŚLI I DZIECI):płaszcze i kurtki, płaszcze przeciwdeszczowe, obuwie jesienno-zimowe, swetry, spodnie, rękawiczki, szaliki, czapki, skarpetki, bielizna

Pomimo odległości, która dzieli nasze kraje, pomóżmy przywrócić poszkodowanym Obywatelom Turcji nadzieję na lepsze jutro.

7 lutego 2023 | Szkolny Wolontariat, Weronika Czuczman-Ulus | Powrót do spisu wiadomości