Szkolny Konkurs Recytatorski "Spotkanie z wierszem" dla kl. I-III

9 lutego w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski "Spotkanie z wierszem" dla uczniów klas I - III.

Celem konkursu było wzbudzanie zainteresowania poezją dziecięcą, rozwijanie i promowanie uzdolnień recytatorskich uczniów, kształtowanie wrażliwości na piękno języka ojczystego. Każdą klasę reprezentowało 2 dzieci wyłonionych wcześniej w etapach klasowych. Uczniowie sięgnęli po wiersze z kanonu poezji dziecięcej.

Uczniowie klas I-III wspaniale zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne, więc jury w składzie: pani Danuta Niepołońska, Antonina Połch oraz Marta Kulla stanęło przed nie lada wyzwaniem, by wybrać najlepszych.

Laureatami zostali:

1 miejsce - Amelia Mianowska kl. 3b

2 miejsce - Iga Paś kl. 3b

3 miejsce - Nazli Bayramli kl. 3a

wyróżnienia otrzymali:

Aleksander Gabor kl. 1a

Maja Winnicka kl. 2a

Alexei Sulima kl. 3d

Wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

13 lutego 2023 | Maria Grzegórzko Ewa Finke Irena Fałat | Powrót do spisu wiadomości