Kolejny Bieg Sponsorowany za nami!

Wiosnę – nieco kapryśną – przywitaliśmy biegająco! Potężna delegacja naszej szkoły ruszyła 21 marca na Pergolę przy Hali Stulecia, by wesprzeć podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Ruszyliśmy partiami – niektórzy opuścili mury szkoły już po ósmej, inni ruszyli po pierwszej lekcji. Cel był jeden: dotrzeć na Pergolę, by po krótkiej rozgrzewce podjąć biegowe wyzwanie. Wśród wytrwałych biegaczy znaleźli się zarówno pierwszoklasiści, jak i przedstawiciele klas ósmych. Wszyscy z uśmiechem na ustach i pełną determinacją zbierali kolejne pieczątki za każde okrążenie. Musicie wiedzieć, że byli tacy, którzy zrobili ponad 20 okrążeń wokół fontanny – jedno kółeczko to około 450 metrów! Ważne, że każdy dał z siebie wszystko: biegnąc, maszerując, ale też spacerując.

Nasi uczniowie wytrwale szukali sponsorów i właśnie dzięki tym działaniom dokładamy do wielkiej biegowej puli 3685,50 zł.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w akcję i liczymy na to, że w przyszłym roku będzie nas jeszcze więcej, pogoda dopisze, a konto Fundacji będzie pękało w szwach!

1 kwietnia 2023 | Szkolny Wolontariat | Powrót do spisu wiadomości