Konkurs rysunkowy i literacki "Żółty żonkil symbolem życia"

Nie masz planu na najbliższe dni? Zachęcamy do udziału w konkursie "Żółty żonkil symbolem życia" organizowanym przez Fundację Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Co trzeba zrobić?

Stworzyć pracę rysunkową w formacie A4 pionowo, dowolną techniką lub napisać utwór wierszowany maksymalnie 300 znaków.

Temat pracy?

ŻÓŁTY ŻONKIL SYMBOL ŻYCIA!

Jak dostarczyć?

Prace należy przekazać maksymalnie (nieprzekraczalny termin) do p. Danuty Niepołońskiej (sklepik edukacyjny) lub p. Marzeny Gaczoł (s. 2.23), można również zostawić na portierni do poniedziałku 29 maja. W zestawie z pracą powinna znaleźć się zgoda rodzica/opiekuna (dostępna na stronie Fundacji - link w niniejszym wpisie).

W konkursie wygrywa 13 prac plastycznych i 3 utwory wierszowane, które trafią do kalendarza Pól Nadziei 2024!

Poza tym zwycięskie dzieła zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej po 06.06.2023 r.

Wszyscy zwycięzcy otrzymają nagrody podczas Festynu Nakrętkowego, który zaplanowaliśmy na 6 czerwca przy Pergoli na terenie Hali Stulecia we Wrocławiu.

Regulamin i szczegóły konkursu dostępne są na stronie Fundacji w zakładce Pola Nadziei.

23 maja 2023 | Szkolny Wolontariat | Powrót do spisu wiadomości