48th International Judo Tournament Venray - Holandia !

48th International Judo Tournament Venray - Holandia za nami. Ponad 1600 zawodników i zawodniczek z 30 krajów! Jak oceniamy występ naszych młodych Pretorian? Był ogień i były łzy! Łzy szczęścia i łzy porażki ale wychodzimy z tego boju silniejsi i to jest najważniejsze!

Cztery medale: złoto, srebro i dwa brązy do tego cztery przegrane pojedynki o brązowy medal. Mogło być jeszcze piękniej! Szkoda ale to po raz kolejny pokazuje, że dzieci były dobrze przygotowane do tego startu! Każdego z nich stać było wczoraj na medal! Wyjazd na turniej do Holandii i wszystkie koszty: transportu, zakwaterowania w hotelu, wyżywienia jak i startowego pokryte zostały z kasy klubu!

Najważniejsze wyniki: złoto Lena Jankowska kat 36kg, srebro Paweł Nastioruk kat. 30kg, brąz Lena Jankowska kat. 40kg i Timur Sagdic kat. 30kg. Tuż za podium uplasowali się : Filip Błaszczyk kat. 34kg, Filip Fiedak kat. 24kg, Gabriela Góral kat. 28kg, Gabriela Wołoszyn kat. 28kg. Brawo!! Gartulacje!!

11 czerwca 2023 | Powrót do spisu wiadomości