Wywiad z Igą Bachlaj i Nel Garczyńską

Już w tą sobotę szykuje nam się VII edycja naszego szkolnego Turnieju Judo "Pretorian Golden Serie". Jak zawsze przed tą imprezą wracamy do tych którzy byli ostatnio najlepsi w całym Turnieju!! Wywiad judoinfo.pl - zawodniczka judo Iga Bachlaj Pretorian Team. Zostałaś najlepszą zawodniczką turnieju Pretorian Golden Serie VI edycji. Uczniowie szkoły na pewno chcieliby Cię bliżej poznać.

Dlatego, że według trenerów rośniesz nam na taką "Gwiazdę Sportu" Judoinfo.pl: Jesteś uczennicą Szkoły nr 84 chodzisz do klasy? Iga: Jestem uczennicą szkoły 84 i chodzę do klasy 4b. Judoinfo.pl: Jak długo trenujesz judo? Iga: Judo trenuję od dwóch lat. Judoinfo.pl: Ile razy w tygodniu jesteś na treningach? Iga:.Trenuję codziennie od poniedziałku do piątku, a w sobotę mam randori. Judoinfo.pl: Kto jest dla Ciebie Idolem? Iga: Moim idolem jest trener Rafał, trenerka Ula i trener Sebastian. Po za judo mam jeszcze dwóch innych idolów są nimi Tai Woffinden i Maciej Janowski Judoinfo.pl: Super, dziekuję Ci za ten krótki wywiad. Bacznie będziemy śledzić twoje dokonania w Judo. I trzymamy kciuki za sukcesy.

Wywiad judoinfo.pl - z zawodniczką judo Nel Garczyńską Pretorian Team. Również ex-aequo zostałaś najlepszą zawodniczką turnieju Pretorian Golden Serie VI edycji. Uczniowie szkoły na pewno chcieliby Cię bliżej poznać. Dlatego, że według trenerów i Ty rośniesz nam na taką "Gwiazdę Sportu" Judoinfo.pl: Jesteś uczennicą Szkoły nr 84 chodzisz do klasy? Nel: Chodzę do klasy 4b. Judoinfo.pl: Jak długo trenujesz judo? Nel: Judo trenuję od dwóch lat. Judoinfo.pl: Ile razy w tygodniu jesteś na treningach? Nel: Treningi mam codziennie od poniedziałku do piątku, plus trening idywidualny z mają trenerką Ula Hofman. W soboty mam randori. Judoinfo.pl: Kto jest dla Ciebie Idolem? Nel: Moim idolem jest trenerka Ula Hofman i trener Rafał Marcinkiewicz. Judoinfo.pl: Super, dziekuję Ci za poświęcony czas na ten krótki wywiad. Bacznie będziemy śledzić twoje wyniki w Judo. I trzymamy kciuki za przyszłe wygrane.

19 października 2023 | Powrót do spisu wiadomości