Halloween w klasie 3a

27 października uczniowie klasy 3a mieli okazję poznać zwyczaje związane z obchodami Halloween w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Celem zajęć było rozwijanie zainteresowań uczniów poprzez poznanie zwyczajów związanych z Halloween oraz zdobywanie wiedzy o kulturze krajów anglojęzycznych, a także wzbogacenie zasobu słownictwa, ponieważ część zajęć prowadziła pani Vita Kholodko – nauczycielka języka angielskiego.

Uczniowie przygotowali lapbooki, w których prezentowali zgromadzone przez siebie wiadomości oraz ciekawostki na temat Halloween.

Bardzo ciekawe i oryginalne stroje dzieci urozmaicały całość i tworzyły fascynującą atmosferę. Za przygotowanie sali i niesamowite dekoracje serdecznie dziękujemy mamie Macieja oraz mamie Daniela.

3 listopada 2023 | Ewa Finke | Powrót do spisu wiadomości