Spotkanie autorskie z p. Lesią Woronyną w naszej bibliotece

15 listopada w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie autorskie z pisarką p. Lesią Woronyną. W spotkaniu wzięli udział uczniowie z Ukrainy z klas 3-6.

Po przywitaniu gościa Pani Woronyna opowiedziała zebranym uczniom o napisanych przez siebie książkach, przybliżyła ich treść i przeczytała fragment historii. W treści książek Pani Woronyny można spotkać niesamowite przygody, fantastyczne odkrycia, rewelacyjne tajemnice. Są to następujące powieści: „Tajne Stowarzyszenie Tchórzy”, „Obcy kraj”, „Słoń guzikowy”, „Tajemnica fioletowej planety”, „Kłamca”, „Grając w Indian, czyli nigdy nie śmiej się z krokodyla!”.

Po spotkaniu uczniowie mogli otrzymać autograf pisarki na kolorowankach związanych z treścią książek. Spotkanie zakończyło się pamiątkowym zdjęciem z kolejnego już spotkania w SP 84 z Panią Lesią Woronyną.

17 listopada 2023 | Antonina Połch | Powrót do spisu wiadomości