Klasa 1b w Centrum Kreatywności Talent

Klasa 1b cyklicznie uczestniczy w warsztatach w Centrum Kreatywności Talent. Uczniowie podzieleni na grupy biorą udział w zajęciach muzycznych, teatralnych, graficzno-technicznych i szachowych. W trakcie tych lekcji dzieci pogłębiają swoje talenty i pasje artystyczne. Warsztaty sprzyjają rozwojowi zdolności manualnych oraz osiąganiu satysfakcji z własnoręcznej pracy a także podnoszą wiarę w siebie i swoje możliwości. Nauka gry w szachy kształci pamięć, umiejętności abstrakcyjnego i logicznego myślenia, rozwija wyobraźnię przestrzenną, zwiększa aktywność umysłową, rozbudza twórcze zdolności. Uczniowie chętnie projektują, tworzą, tańczą, śpiewają, bawią się w teatr, grają w szachy. Wszyscy wzbogacają swoją wiedzę, bawiąc się przy tym doskonale.

19 listopada 2023 | Irena Fałat | Powrót do spisu wiadomości