Szlachetna Paczka

Już po raz kolejny chcielibyśmy połączyć siły i z Państwa pomocą obdarować potrzebującą osobę w ramach akcji Szlachetna Paczka. W tym roku zbiega się to także z nadchodzącym 21 listopada Dniem Życzliwości. Mamy ogromną nadzieję, że uda Nam się przy tej okazji spełnić marzenie i uszczęśliwić choć jednego człowieka.

W tym roku wybraliśmy rodzinę Pana Kamila, który w młodości złamał kręgosłup, w chwili obecnej porusza się na wózku inwalidzkim i nie jest w stanie pracować z uwagi na znaczną niepełnosprawność.

Chcielibyśmy spełnić jego ogromne pragnienie i zrealizować trzy najważniejsze potrzeby:

1. Drukarka atramentowa ze skanerem

2. Żywność długoterminowa

3. Środki czystości

Więcej informacji o Panu Kamilu znajdziecie Państwo pod linkiem:

https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/118069/3127 oraz na tablicy w holu szkoły.

Wierzymy gorąco, że wspólnie, po raz kolejny udowodnimy, jak wielkie serce ma Nasza szkoła i że pomaganie mamy we krwi!!!

19 listopada 2023 | Sylwia Kutrzuba, Justyna Wolecka. | Powrót do spisu wiadomości