Klasa 4b brała udział w projekcie psychoedukacji filmowej: Inspiracje. Film + warsztat

Projekt realizowany był w ramach kampanii "Wrocław bez przemocy" przez Miasto Wrocław we współpracy z Kinem Nowe Horyzonty i Pracownia Rozwoju.

Uczniowie na początku wybrali się do kina na na specjalnie dobrany przez specjalistów film "Lato, kiedy nauczyłam się latać", który był punktem wyjścia do pogłębienia i przepracowania ważnych tematów. Po projekcji uczniowie prowadzili dyskusje i dzielili się swoimi wrażeniami oraz spostrzeżeniami, które były wstępem do warsztatów. Następnie w naszej szkole odbyły się warsztaty prowadzone przez studentów psychologii, na których uczniowie rozmawiali o wspólnych doświadczeniach, pracowali nad budowaniem świadomości emocjonalnej oraz rozwijali empatię.

4 grudnia 2023 | Monika Pajtasz | Powrót do spisu wiadomości