Wrocławskie Targi Dobrych Książki za nami

30 listopada 2023 r. grupa uczniów klas 3-6 wybrała się na spotkanie autorskie i Wrocławskie Targi Dobrych Książek.

Gościem spotkania była pisarka Pani Katarzyna Keller, która opowiedziała uczniom o swojej twórczości literackiej, zaprezentowała wybrane książki dla dzieci i młodzieży takie jak: „Skazany na porażkę”, „Antykwariat dobrych życzeń”, czy „Fajna ferajna. Po prostu być sobą”.

Pani Katarzyna Keller jest autorką wielu publikacji dotyczących edukacji, praw dzieci i problemów społecznych. Jest też animatorką kultury i pomysłodawczynią warsztatów upowszechniających czytelnictwo. Po spotkaniu uczniowie wraz z opiekunami przeszli się po Hali Stulecia, przeglądając ofertę literacką wielu wydawnictw obecnych na targach.

4 grudnia 2023 | Antonina Połch | Powrót do spisu wiadomości