Wrocławska Bezpieczna Szkoła 2023

W piątek 1 grudnia nasi młodzi aktorzy: Emilka, Florek, Amelka, Kasia i Ela wystąpili przed publicznością podczas premiery spektaklu "Równoważni i uważni". Tematem było szeroko pojęte bezpieczeństwo.

Przedstawienie odbyło się w Wojskowej Regionalnej Bazie Logistycznej, a na widowni gościło m.in. kierownictwo Wrocławskiej Policji oraz Departamentu Edukacji. W projekcie wzięły udział łącznie cztery szkoły, a wśród widzów, prócz kierownictwa, dyrektorów szkół i rodzin aktorów, byli też koledzy i koleżanki występujących uczniów. Naszych podopiecznych wspierały klasy 5c, 5d oraz 6b. Dziękujemy Wam i Waszym wychowawcom za obecność. Bez widzów teatr nie istnieje! Nasi młodzi aktorzy dostali owacje na stojąco, otrzymali cenne nagrody, a po premierze wzięli udział w bankiecie. Emilko, Florku, Amelko, Kasiu i Elu, wykonaliście naprawdę świetną pracę. Wszyscy jesteśmy z Was dumni, a w szczególności panie Ewa Jakubiak-Szydłowska i Aleksandra Witkowska, które opiekowały się Wami i współpracowały z panem reżyserem - Łukaszem Starzonkiem. Serdecznie Wam gratulujemy!

5 grudnia 2023 | Ewa Jakubiak-Szydłowska, Aleksandra Witkowska | Powrót do spisu wiadomości