Jagoda Szczypkowska z kl. 3a laureatką 2. edycji konkursu WroCHEF!

Jagódka Szczypkowska z klasy 3a została laureatką drugiej edycji konkursu WroCHEF, promującego zdrowy styl życia poprzez dietę roślinną, opartą na produktach lokalnych i sezonowych. Przy okazji konkurs miał także na celu zwiększenie świadomości uczniów w zakresie zapobiegania marnowaniu żywności.

Zwycięstwo przyniosło Jagódce danie „Fasola po koreańsku”, które przygotowała samodzielnie. Możecie zobaczyć jej kulinarny talent tutaj:

W ramach nagrody tegoroczni laureaci konkursu mieli okazję doskonalić swoje umiejętności kulinarne na warsztatach, które poprowadziła pani Kasia Daniłowicz, zwyciężczyni 4. edycji Top Chef oraz Natalia Gmyrek, finalistka 6. edycji programu Masterchef.

Jagódko, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów – nie tylko kulinarnych!

4 grudnia 2023 | Ewa Finke | Powrót do spisu wiadomości