Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia - informacja o konkursie

Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w szkolnym konkursie plastycznym „Mój przyjaciel Miś”. Konkurs został zorganizowany z okazji obchodzonego 25 listopada każdego roku Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia. Na konkurs do biblioteki zostało przekazanych 80 prac uczniów. Prace zostały umieszczone na wystawie w bibliotece. Nagrodzonych zostało 15 prac. Miejsca i wyróżnienia uzyskali następujący uczniowie:

I miejsce: Lena Jurkowlaniec 1d, Emilia Kędzierska 1d, Nadia Marus 3a

II miejsce: Nadia Gil 3c, Zuzanna Błaszkowska 3c, Marika Czerwińska 2a

III miejsce: Maria Grochowska 1b, Aleksandra Brzezicka 1b, Aleksandra Mianowska 1d

Wyróżnienia: Wojtek Murzyn 3a, Olivia Wojtyńska 2b, Marharyta Bortnik 2c, Lena Białkowska 1d, Nikola Kacała 1d

Gratulujemy uczniom nagrodzonym i wyróżnionym a wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i wykonanie pięknych prac misiów, których było aż 80!

4 grudnia 2023 | Katarzyna Kuligowska, Antonina Połch | Powrót do spisu wiadomości