Zwabieni podstępem :)

Dzisiaj pani Marzena Gaczoł wraz z panią Danutą Niepołońską zaskoczyły szkolnych wolontariuszy. Podstępem ściągnęły wszystkich obecnych do pomieszczenia po sklepiku (ledwo się zmieściliśmy!), po czym zdradziły, jaka to ważna misja wymagała od młodzieży stawienia się w trybie pilnym.

Oj, było gorąco!

5 grudnia z radością świętujemy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.

Tych wspaniałych istot, które niosą pomoc, poświęcają swój czas, by wspierać wszelkie działania Szkolnego Wolontariatu, w naszej placówce nie brakuje!

Kochani Wolontariusze, dziękujemy Wam za każdą chęć działania, za te wszystkie chwile, kiedy jesteście i szerzycie dobro, pomagając. Przywracacie wiarę w ludzkość!

Musimy ogłosić - z ogromnym wzruszeniem i wielgachnym uśmiechem - że jesteście naszą dumą. Bez Waszego zaangażowania to wszystko nie byłoby możliwe, a na każdym kroku udowadniacie, że by dokonać czegoś wielkiego, wystarczy zrobić mały krok, wyciągnąć pomocną dłoń w stronę drugiego człowieka.

Dziękujemy.

5 grudnia 2023 | Marzena Gaczoł, Danuta Niepołońska | Powrót do spisu wiadomości