Super Liga Judo Oleśnica z workiem medali !!

Ostatnie zawody w tym roku dla naszych szkolnych judoków klubu PretorianTeam! Super Liga w Oleśnicy to popis naszych zawodniczek i zawodników! W klasyfikacji medalowej z 18 złotymi i 9 srebrnymi oraz 1 brązowym medalem pozostawiamy konkurencję w tyle. Brawa dla wszystkich naszych Pretorian. Jesteście wielcy - gratulacje dla medalistów!

Wyniki indywidualne:

Złoto: 1. Antonina Zawiślańska, 2. Wiktoria Menczak, 3. Martyna Krzywińska, 4. Gabriela Góral, 5. Iga Bachlaj, 6. Nel Garczyńska, 7. Nazli Bayramli, 8. Natalia Nestioruk, 9. Oliwia Skowrońska, 10. Filip Fiedak, 11. Filip Skowroński,12. Jędrzej Orłowski, 13. Grzegorz Małkowicz, 14. Wiktor Korpas, 15. Wiktor Nowik, 16. Filip Błaszczyk, 17. Piotr Nestioruk, 18. Sasza Gogoladze.

Srebro: 1. Andrii Akhmedov, 2. Małgorzata Łuszcz, 3. Antoni Ikoniak, 4. Julian Ikoniak, 5. Fabian Szczygieł, 6. Milena Bojanowicz, 7. Paweł Nestioruk, 8. Helena Wojciechowska, 9. Timur Sagdic.

Brąz: 1. Marek Kostecki

Wow Brawa i Gratulacje! AcA