PÓŁKOLONIS

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I – III do udziału w półkolonii zimowej organizowanej w naszej szkole w terminie 15 - 19 stycznia 2024 r.

Głównym celem półkolonii jest wszechstronny rozwój dzieci, pobudzenie ich kreatywności oraz ukazanie szeregu możliwości na aktywne i przyjemne spędzenie czasu. Uczestnicy będą mogli rozwijać swoje zainteresowania oraz rozbudzać pasje poprzez udział, m.in. w zajęciach kreatywnych Kolorowe ekotorby, Asamblaż - artystyczne wykorzystanie przedmiotu oraz Malowane skarbonki. Wielu pozytywnych wrażeń dostarczą dzieciom zajęcia pt. Tajemnice starego Wrocławia. Planujemy także gry i zabawy na szkolnym basenie, w sali gimnastycznej oraz projekcję filmową w Multikinie. Planujemy również wycieczkę do Parku Rozrywki FIKOŁKI. Każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie!
Opiekę podczas półkolonii zapewniamy od godziny 8.00 do godziny 16.00.
Koszt uczestnictwa to 225 zł (z wyżywieniem - dwudaniowy obiad).

Zapisy na półkolonię odbywają się od 2.01.2024 r. do 4.01.2024 r. (dla uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 84) oraz 8.01.2024 r. do 10.01.2024 r. (dla uczestników, niebędących uczniami Szkoły Podstawowej nr 84). Rekrutacja może zostać zakończona przed wyznaczonym terminem, jeśli limit miejsc zapełni się wcześniej.

Kartę uczestnika można pobrać ze strony internetowej Szkoły www.sp84.wroclaw.pl (zakładka Półkolonia zimowa) lub w wersji papierowej z portierni Szkoły.

W celu zapisania dziecka na półkolonię należy dokonać wpłaty na wskazane w karcie kwalifikacyjnej konto oraz złożyć kartę w terminie do 4.01.2024 r. do wychowawcy klasy (dla dzieci będących uczniami Szkoły Podstawowej nr 84) oraz do 10.01.2024 r. w sekretariacie Szkoły dla dzieci nie będących uczniami Szkoły Podstawowej nr 84.

Pierwszeństwo udziału w półkolonii mają uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 84.

Szczegółowy program udostępniony zostanie na stronie internetowej szkoły w dniu 10 stycznia 2024 r.

UWAGA! - Ilość miejsc na półkolonię jest ograniczona!!! Pobranie karty nie gwarantuje udziału dziecka w półkolonii, decyduje kolejność zgłoszenia się z wypełnioną kartą kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku oraz dokonanie wpłaty w wysokości 225 zł za turnus.

1 stycznia 2024 | Powrót do spisu wiadomości