Półkolonie zimowe

W dniach 15.01-19.01 w naszej szkole odbyły się zimowe półkolonie, podczas których nie zabrakło zabaw, warsztatów i uśmiechów.

Dzieci miały okazję przygotować swoje własne kolorowe torby oraz skarbonki na przyszłe oszczędności. Nie był to jednak koniec kreatywnych przygód, gdyż poznali oni, czym jest gipsoryt, monotypia i asamblaż. Tworzyli zdobioną pierwszą literę swojego imienia, poznając przy tym trochę historii piśmiennictwa oraz Wrocławia. Tworzyli własne unikalne dzieła sztuki poznanymi metodami. Nie zabrakło także sportu- dzieci mogły brać udział w zabawach na sali gimnastycznej, jak również wyszaleć się na basenie. Uczniowie byli również na ciekawym filmie oraz na sali zabaw "Fikołki".

Jesteśmy pewni, że wypoczynek zimowy podczas tegorocznych półkolonii był udany, a dzieci pełni pozytywnej energii z chęcią wrócą do szkoły po feriach.

19 stycznia 2024 | Powrót do spisu wiadomości