Mistrzostwa Dolnego Śląska 2024 w judo z medali !!!

Mistrzostwa Dolnego Śląska 2024 za nami! Nasi młodzi judocy z naszego szkolnego klubu Pretorian Team zaprezentowali wyśmienicie poziom swojego wyszkolenia na tle pozostałych 20-tu klubów z Dolnego Śląska - grupą 35-u zgłoszonych zawodników zajęliśmy II miejsce w pełnej klasyfikacji medalowej, zdobywając 13 złotych, 9 srebrnych oraz 5 brązowych krążków (i to bez reprezentacji w kat U18, szczątkową w U15 oraz z grupą U13 składającą się niemalże wyłącznie z młodszych roczników).

PS. Na zawodach nie zabrakło wiernego kibica naszych zawodników (i swoich uczniów), dyrektora Szkoła Podstawowa nr 84 we Wrocławiu, Pana Rafała Justa! To mega wsparcie dla naszych małych wojowników! Dziękujemy!

-13 złotych medali:

U11: Filip Błaszczyk, Filip Fiedak, Gabriela Góral, Wiktor Nowik, Timur Sagdic, Fabian Szczygieł

U13: Iga Bachlaj, Nel Garczyńska, Iga Paś, Wiktor Korpas, Filip Skowroński

U15: Oliwia Skowrońska, Olivia Syczyło

-9 srebrnych medali:

U11: Martyna Krzywińska, Julian Ikoniak, Jędrzej Orłowski

U13: Natalia Nestioruk, Gabriela Wołoszyn, Iwo Durczewski, Grzegorz Małkowicz, Paweł Nestioruk

U15: Alina Onysko

-5 brązowych medali:

U11: Olivia Wojtyńska,

U13: Michalina Drabik, Małgorzata Łuszcz, Filip Brączek

U15: Marta Janowicz