TENIS STOŁOWY

W dniach 5-7.02.2024 odbyły się Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży w tenisie stołowym.
W Igrzyskach Dzieci wzięły udział: Iga Przychodzeń, Emilia Stokłosa, Katarina Teresenko.

Dziewczyny zajęły 3 miejsce w strefie Wrocław wschód.

Igrzyska Dzieci chłopców: Kuba Niburski, Oliwier Kędzierski, Savelii Smolianinov i Franciszek Słotta.

Chłopcy wyszli z grupy i po zaciętej grze wywalczyli ostatecznie 5 miejsce.

Igrzyska Młodzieży: Anna Patyk i Ewa Żukrowska. W tej rywalizacji nasza szkoła zajęła 6 miejsce.

Igrzyska Młodzieży: Wojciech Szczepanik, Kacper Przychodzeń, Matteo Hokayem, wygrywając wszystkie mecze wywalczyli 1 miejsce w strefie i zakwalifikowali się do dalszej rywalizacji która odbędzie się na początku marca.
Brawa i gratulacje dla wszystkich zawodników z naszej szkoły

Powodzenia dla chłopców w dalszej rywalizacji w tenisie stołowym już za niecały miesiąc, a już w przyszłym roku kolejna rywalizacja we wszystkich kategoriach wiekowych.

12 lutego 2024 | Paula Kuziomko | Powrót do spisu wiadomości