KOSZYKARSKI ZAWRÓT GŁOWY

9 lutego mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole zawodniczki Ślęzy Wrocław - Wanesę Furman i Annę Wińkowską, które przeprowadziły pokazowy trening. Warsztaty koszykarskie okazały się prawdziwym hitem! Uczniowie klasy 6A mieli okazję poprawić swoje umiejętności pod czujnym okiem prawdziwych mistrzyń.

Po dobrej zabawie w koszykówkę przyszedł czas na autografy, a potem zostaliśmy zaproszeni na najbliższy mecz z Zagłębiem Sosnowiec. Oczywiście nie mogliśmy odmówić, wobec tego walentynkowy wieczór spędziliśmy kibicując na stadionie KGHM Ślęza Arena. Dołączyła do nas ekipa z klasy 5A i wspólnie dopingowaliśmy żółto-czerwonym! Mecz okazał się prawdziwym widowiskiem, a nasi uczniowie mieli okazję poczuć atmosferę rywalizacji na najwyższym poziomie. Śledziliśmy z zapartym tchem każdy rzut, każdą akcję, dopingując Wrocławskiej drużynie do ostatniej chwili.

Cudownie jest wygrywać mając takich wspaniałych kibiców ????

Dlatego mam dla Was wiadomość. Psst ???? Jesteśmy baardzo mile widziani na kolejnych spotkaniach!

Dziękujemy! @slezawroclaw

22 lutego 2024 | Natalia Ogrodnik | Powrót do spisu wiadomości