Spotkanie autorskie z panem Wociechem Koguciukiem

Sześć klas wzięło udział w spotkaniu autorskim zorganizowanym 22.02.2024 w bibliotece szkolnej. Gościem spotkania był pan Wojciech Koguciuk.

Pan Wojciech jest autorem książek pt. „Skarbonka” i „Cień”. Obie powieści opisują przygody nastoletniego Tymka, który dzięki tajemniczym przedmiotom zdobytym przez siebie przenosi się do Krainy Snów, a tam poznaje różne osoby i stwory, przeżywa rozmaite, ciekawe przygody oraz nawiązuje przyjaźnie.

Tegoroczne spotkanie (pan Koguciuk odwiedził naszą szkołą już kolejny raz) związane było z drugą powieścią autora, pt.. „Sen”. Główny bohater Tymek zdobywa tajemnicze kostki do gry i przenosi się dzięki nim do Krainy Snów, w której spotyka dawnych przyjaciół i kontynuuje swoja przygodę.

Wstępem do spotkania była prezentacja dotycząca gier i zabaw z dawnych lat opracowana przez samego autora. Po spotkaniu uczniowie mogli uzyskać autograf pisarza. Każdy dostał zadanie do wykonania - związane z wykonaniem pracy plastycznej dowolnej fantastyczne postaci z książek „Skarbonka” i „Cień”. Najciekawsza praca będzie nagrodzona wyjątkowym upominkiem.

Zachęcamy do udziału w zabawie, a autorowi dziękujemy za powrót do niezwykłej krainy i rozpalenie naszej wyobraźni.

29 lutego 2024 | Antonina Połch, Marzena Gaczoł | Powrót do spisu wiadomości