Worek medali z Winner Judo Cup !

Nasz szkolny klub judo to bardzo mocna ekipa! Znowu to zrobili! Winner Judo Cup i my znowu zdobywamy worek medali, a co najważniejsze jesteśmy na podium w klasyfikacji medalowej. Jak to się stało, że garstka Pretorian na równo walczyła o ten puchar z nawałą innych klubów! Ktoś powie, że niemożliwe, a jednak można! Brawo za mega poziom!

Wyniki indywidualne z dziś: złoto: Iga Paś, Filip Braczek, Filip Skowroński, Marta Janowicz*, Ala Baran, Artur Berezhnyi, Filip Błaszczyk, Adam Czarnecki, Gabriela Góral, Kosma Heller, Paweł Nestioruk, Wiktor Nowik, Timur Sagdic, srebro: Natalia Nestioruk, Marta Janowicz, Maksymilian Bolak, Fabian Szczygieł brąz: Małgorzata Łuszcz, Piotr Nestioruk, Sofia Byelash Jeszcze raz brawa dla Was wszystkich!!

3 marca 2024 | Powrót do spisu wiadomości