Menu

Archiwum

8 MARCA dla naszych młodych KOBIET

Dzisiaj nasze uczennice rozgrywały eliminacyjną rundę w piłce ręcznej.

Pierwszy mecz długo utrzymywał się w stanie bezbramkowym. W 7 minucie nastąpiło przełamanie i z minuty na minutę wzmacnialiśmy przewagę. Wspaniałą postawą w ataku popisała się Zuzanna Ciąder. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 5:3.

Drugi mecz to prawdziwa rywalizacja w obronie. Zarówno jeden jak i drugi zespół pokazywał swoje umiejętności w obronie. Przez długi czas utrzymywał się bezbramkowy wynik. W 10 minucie meczu Blanka Bargielska strzeliła wspaniałą bramką i wydawało się, że mecz zakończy się w ten sposób ale 8 sekund przed końcem przeciwnicy wyrównali i doprowadzili do remisu.

W ostatnim spotkaniu zmierzyliśmy się z SP74 i mimo porażki 0:5 rozegraliśmy najlepszy mecz. Był to rywal bardzo wymagający, pokazaliśmy największą siłę i walkę. Na wyróżnienie w tym meczu zasługuje Oliwia Obara, która „wyciągnęła” wiele strzałów.

Ostatecznie dziewczyny zajęły w grupie II miejsce i awansowały do ćwierćfinałów, które będą rozgrywane 13 marca 2024r.

Zmierzymy się w grupie z SP1, SP91 i SP72.