ZAWODY PŁYWACKIE KLAS 4-8

Trenerzy pływania oraz nauczyciele wychowania fizycznego z przyjemnością zapraszają uczniów klas 4-8 do wzięcia udziału w szkolnych zawodach pływackich, które odbędą się w piątek 22.03.2024 od godziny 9:00.

Program zawodów:

08:45 - 09:00 zbiórka na pływalni

09:00 - otwarcie zawodów

09:05 - 9:15 rozgrzewka, podział na serie

09:15 - start zawodów

12:30 - zakończenie zawodów

KONKURENCJE:

Dziewczęta Chłopcy

1. 25m styl motylkowy 2. 25m styl motylkowy

3. 25m styl grzbietowy 4. 25m styl grzbietowy

5. 25m styl klasyczny 6. 25m styl klasyczny

7. 25m styl dowolny 8. 25m styl dowolny

- Każdy uczeń musi posiadać zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w zawodach oraz oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych dziecka do startu w zawodach

- Każdy zawodnik ma prawo startu w maksymalnie trzech konkurencjach

- Nagrody specjalne dla najlepszego zawodnika i zawodniczki z każdej kategorii wiekowej

ZGŁOSZENIE

- Należy kierować do pana Krzysztofa Grądowskiego poprzez wiadomość Librus lub osobiście

- Powinno zawierać imię, nazwisko, klasę oraz konkurencje w których startuje zawodnik

- Przyjmowane są w terminie do 19.03.2024 (wtorek). Po tym terminie naczelnik zawodów ma prawo odmówić przyjęcia zgłoszenia.

SPRAWY ORGANIZACYJNE

- Kibice będą mogli przebywać w strefie kibica poza niecką basenową (obowiązkowe obuwie zmienne)

- Na zawodach obowiązuje regulamin obiektu

- Nad bezpieczeństwem zawodników będą czuwali Ratownicy Wodni oraz nauczyciele