im. Ruchu Obrońców Pokoju
Menu

Archiwum

Nasi Pretorianie walczyli w Warszawie na największym turnieju judo w Polsce!

Same Judo Cup 2024 - zawody które wzięliśmy z tzw. marszu, a które wypadły nam znakomicie!!

Już sama liczba startujących zawodników i zawodniczki którzy byli przygotowani do takiego turnieju robi wrażenie! Wystawiliśmy, aż 25 naszych asów i to nie wszyscy bo paru zostało ze względów rodzinnych (komunie) i małych kontuzji w domach. Zdobyliśmy w klasyfikacji medalowej dobre 6 miejsce na 86 klubów startujących z 12 państw, zdobywając: trzy złote, pięć srebrnych i dziewięć brązowych krażków! Mega rezultat co?! Przed nami z Polskich Klubów były tylko: Same Judo które wystawiło 171 zawodników, Lemury z 78 zawodnikami i Chojrak z 57 zawodnikami. Więc było naprawdę nieźle! I tak złoto zdobyły: Nel Garczyńska, Michalina Drabik i Martyna Krzywińska, Srebro: Tola Leśniańska, Wiktor Willk, Natalia Nestioruk, Jędrzej Orłowski, Antonina Zwiślańska, Brąz: Olivia Syczyło, WIktor Korpas, Filip Brączek, Helena Konopnicka, Wiktoria Menczak, Amelia Słodowa, Filip Fiedak, Iga Paś, Gabriela Wołoszyn, ! AcA Brawo!! Gratulacje!!