Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych 2024/2025

Moi Drodzy, rozpoczęła się rekrutacja 2024/2025 do publicznych szkół ponadpodstawowych dla młodzieży we Wrocławiu i województwie dolnośląskim.

W przyszłym roku szkolnym czekają na Was miejsca w klasach I publicznych: czteroletnich liceów ogólnokształcących, pięcioletnich techników, trzyletnich branżowych szkół I stopnia.

Na stronie >>> dotyczącej rekrutacji do szkół ponadpodstawowych <<< możecie znaleźć wszelkie informacje dotyczące rekrutacji. Bardzo proszę o wnikliwą lekturę.

Natomiast na stronie >>> Dolnośląskiego Kuratorium Oświaty <<< znajduje się Zarządzenie nr 9/2024 Dolnośląskiego Kuratora Oświaty z dnia 26 lutego 2024 roku w sprawie wykazu zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych, organizowanych przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty lub inne podmioty działające na terenie szkoły, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej w roku szkolnym 2023/2024, oraz określenia miejsc uznanych za wysokie w tych zawodach.

Również bardzo proszę o wnikliwą lekturę.

Rafał Just

17 maja 2024 | Powrót do spisu wiadomości