Zaproszenie na Truskawkowy Festyn

Droga Społeczności Szkolna,

zbliża się wyjątkowe wydarzenie w naszej Szkole - Dzień Dziecka, który świętować będziemy w tym roku 29 maja. Z tej okazji chcemy zaprosić naszych Uczniów oraz Rodziców na Truskawkowy Festyn. Impreza odbywać się będzie na boisku szkolnym w godzinach 11.30-16.00.

Przygotowaliśmy wiele atrakcji, między innymi Fotobudkę, dzięki której będzie można uwiecznić radosne chwile. Foodtruck z lodami od Krasnoluda oraz kawę dla dorosłych z Etno. Dziecięca lista przebojów umili atmosferę zabawy z występami artystycznymi, w planach pokaz JUDO. Do atrakcji dołączą również warkoczyki, malowanie twarzy, tatuaże wodne i wiele innych. Za udział w konkurencjach będą przewidziane nagrody ????

Zajęcia lekcyjne będą się odbywać tego dnia według planu.

Mamy ogromną prośbę, aby w miarę możliwości przyjść po dzieci wcześniej (chodzi o świetlicę klasy 1-4) i uczestniczyć wspólnie z nimi w tym dniu. Będzie to bardzo pomocne dla nas, abyśmy mogli skupić się na przygotowanych atrakcjach i być odciążonym w kwestii opieki świetlicowej nad Uczniami.

Wszystkie atrakcje będą darmowe poza lodami i kawą ❤

Podczas festynu zostanie również uruchomiona zbiórka charytatywna dla ucznia naszej szkoły - Sebastiana. W planach będą loterie, smakołyki, atrakcje, dzięki którym będzie można również spełnić dobry uczynek, wrzucając do puszek trochę gotówki. Dlatego prosimy o pieniążki na ten cel:)

Obiady będą tego dnia według grafiku. Zajęcia dodatkowe prosimy, aby uzgodnili Państwo indywidualnie z prowadzącymi.

Tego dnia ma być gorąco, zatem prosimy, by pamiętali Państwo o odpowiednim nakryciu głowy dla dziecka. Kocyk do rozłożenia na trawie są mile widzialne.

Do zobaczenia na festynie!

24 maja 2024 | Powrót do spisu wiadomości