Warsztaty w Teatrze Pantomimy

28 maja grupa uczniów klas 5-6 wzięła udział w zajęciach warsztatowych w Teatrze Pantomimy. Zajęcia były prowadzone przez Panią Agnieszkę Kulińską – aktorkę Teatru Pantomimy, która jednocześnie jest pedagogiem i wykładowcą Wydziału Aktorskiego we Wrocławiu.

Uczniowie, którzy wzięli udział w zajęciach już dwukrotnie przygotowywali przedstawienia o tematyce ekologiczno-literackiej, które były prezentowane uczniom klas młodszych w kwietniu, kiedy obchodzony jest Światowy Dzień Ziemi. Udział w zajęciach teatralno-pantomimicznych był dla uczniów treningiem związanym z ćwiczeniem umiejętności ruchowych i scenicznych. Na pewno zdobyte doświadczenie pomoże uczniom w kolejnych wydarzeniach teatralnych, które będą przez nich przygotowywane. Na zajęcia uczniowie wybrali się pod opieką nauczycielek: pani Jolanty Michalec i pani Antoniny Połch.

3 czerwca 2024 | Antonina Połch, Jolanta Michalec | Powrót do spisu wiadomości