Bo jak nie MY, to kto?

Truskawki tu, truskawki tam, a w naszej szkole odbył się Truskawkowy Festyn z okazji Dnia Dziecka, który w tym roku obchodziliśmy 29 maja. Już od początku chcieliśmy, aby była to impreza z wielką pompą, rzeczywistość jednak przerosła nasze oczekiwania! Oczywiście pozytywnie!

Zaplanowaliśmy sporo atrakcji, a wśród nich scenę, na której dzieci przedstawiały swoje talenty – muzyczne, taneczne, recytatorskie – oraz pokaz JUDO. Nie zabrakło również kolorowych warkoczyków wplatanych przez nauczycielki, jak i uczennice z naszego szkolnego wolontariatu. Furorę robiło malowanie buzi, zdobienie ciała wodnymi tatuażami, ale też zabawa wielkimi bańkami. Odbyły się także konkurencje sportowe, w których sprawdzić się mogli nasi uczniowie. Dodatkowo zorganizowano turniej gry w statki. Można było dobyć porcje świeżo uprażonego popcornu, o ile cierpliwość stania w kolejce na to pozwalała – to niezaprzeczalnie król imprezy. Sporym powodzeniem cieszył się foodtruck z pysznymi lodami od Krasnoluda oraz kawą z Etno. Atmosferę zabawy i dobrego humoru można było uwiecznić na zdjęciach w fotobudce.

Truskawkowy Festyn był także dniem dobroci i spełnienia dobrego uczynku, a mianowicie: uruchomiona została zbiórka charytatywna w celu pomocy uczniowi naszej szkoły. Zebraliśmy 7.571,30zł. To dzięki Państwa wielkiemu sercu udało się zebrać taką kwotę! Wielkie Dzięki!!! Jesteście WIELCY!

Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas, a w szczególności za zaangażowanie się w to wydarzenie Rodziców, Nauczycieli oraz samych Uczniów – stoiska z lemoniadą, owocami, ciastami, watą cukrową, zakładkami do książek, ale też z wielką loterią nie zaistniałyby bez Państwa chęci. Warto dodać, że Szkolny Wolontariat spisał się na medal.

Drodzy Rodzice, dziękujemy za obecność, spędzenie tego czasu ze swoimi dziećmi, a tym samym pomoc nam w tym, aby atrakcje mogły się dziać przez cały ten czas. Dziękujemy również Nauczycielom za wielkie serce i pokazanie, że szkoła to nie tylko ławki i nauka, ale również świetna zabawa i sprawna współpraca. Wielkie podziękowania i ukłony dla Panom z obsługi technicznej, którzy ustawili, zamontowali wszystkie stoiska i scenę – serce naszego Festynu. Dziękujemy Panu Dyrektorowi za zaufanie, że wszystko wyjdzie według planu.

11 czerwca 2024 | Powrót do spisu wiadomości