„Mistrzostwa Europy”

W dniu 18.06.2024r. odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa SP84 w piłce nożnej chłopców.

Do turnieju zgłosiło się 10 drużyn. Turniej nawiązywał do rozgrywanych aktualnie Mistrzostw Europy - EURO 2024. Każda drużyna występowała pod nazwą reprezentacji, która w całej historii wywalczyła tytuł Mistrza Europy.

Drużyny rywalizowały w 3 grupach. Po zaciętych i emocjonujących meczach grupowych przyszła pora na półfinały, które dostarczyły jeszcze więcej emocji i zwrotów akcji.

W wielkim finale spotkały się drużyny Grecji (5b,6c,6d) oraz Francji (7a). Po zaciętym, remisowym pojedynku, ostatecznie w rzutach karnych triumfowała drużyna Grecji.

Zwycięska drużyna zdobyła puchar, a królem strzelców został Maciej Rynkun z klasy 7a.

To były wspaniałe „Mistrzostwa Europy”.

20 czerwca 2024 | Powrót do spisu wiadomości