W Teatrze na Ostrowie...

2 grudnia spotkała nas miła niespodzianka - otrzymaliśmy zaproszenie na spektakl do Teatru na Ostrowie nieopodal naszej szkoły. Obejrzeliśmy przedstawienie "Mały Ostrów Wielki Tumski", który opowiadał o historii najstarszego zakątka Wrocławia.

Poznaliśmy mniej znane legendy wrocławskie: „Głowa w murze katedry” oraz „Maciej i św. Wincenty”. Podziwialiśmy piękną scenografię, kukiełki, świetną grę aktorską, a nawet muzykę Chopina. Spektakl nie był pozbawiony elementów humorystycznych, stąd salwy śmiechu na widowni rozbrzmiewające raz po raz.

A na pożegnanie zostaliśmy mile zaskoczeni wizytą gościa, na którego zawsze czekają najmłodsi -najprawdziwszego św. Mikołaja - który obdarował wszystkie dzieci łakociami!:)

2 grudnia 2015 | Powrót do spisu wiadomości