Kiermasz bożonarodzeniowy

W dniach 16 – 18 grudnia w naszej szkole odbył się kiermasz bożonarodzeniowy. Stroiki i ozdoby świąteczne przygotowali uczniowie z klas 0 – III oraz ich rodzice. Na naszym kiermaszowym stole nie zabrakło stroików, lukrowanych pierniczków, przepięknych bombek i choinek.

Prace były pomysłowe, a dzieci w wykonanie swojej pracy włożyły mnóstwo serca. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno wśród kupujących uczniów, rodziców, jak i gości naszej szkoły.  Niemal wszystko zostało sprzedane, a szczęśliwi z tego powodu uczniowie zapraszają ponownie w przyszłym roku.

Środki uzyskane z kiermaszu przeznaczone zostaną na rzecz naszych uczniów biorących udział
w konkursach  oraz zakup drobnych upominków dla uczniów kl. 0-III z okazji Dnia Dziecka.

Dziękujemy za zaangażowanie naszym uczniom i ich rodzicom.

Wychowawcy kl. 0 - III

31 grudnia 2015 | Powrót do spisu wiadomości