Konkurs Recytatorski "Spotkanie z wierszem"

Szkolny Konkurs Recytatorski „Spotkanie z wierszem” odbył się 24.02.2016 r. Przeznaczony był dla uczniów klas 0- III.

Cele konkursu:

Daną klasę reprezentowało 2 uczniów wyłonionych z klasowych konkursów recytatorskich. Dzieci najchętniej sięgały po klasykę dziecięcą, mówiły z wielkim wdziękiem, korzystały z rekwizytów. Gościliśmy także rodziców.

Zdobywcy I, II i III miejsca  w Szkolnym Konkursie Recytatorskim będą reprezentowali naszą szkołę w etapie międzyszkolnym.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, książeczki oraz słodki poczęstunek.

Występy uczniów w szkolnym konkursie oceniało jury w składzie: p. Renata Czarnobrewa- Fuksińska, p. Elżbieta Zdyb, p. Agata Parcheta.

Wyniki konkursu:

I miejsce- Aleksandra Piecyk - kl. I b

II miejsce- Tymon Mazur - kl. I b

III miejsce- Julia Rzeszot - kl. I a

Wyróżnienie- Olivia Szydłowska – kl. III a

Wyróżnienie- Justyna Ząbek- kl. II a

Gratulujemy i trzymamy kciuki za powodzenie w dalszych, międzyszkolnych eliminacjach!

Organizatorki konkursu: Danuta Niepołońska orazMaria Grzegórzko-Dędek

24 lutego 2016 | Powrót do spisu wiadomości