Koncert Talentów 2016

Koncert Talentów uczniów Szkoły Podstawowej nr 84 wpisał się na stałe w kalendarz szkolnej tradycji. Artyści, których zobaczyliśmy i usłyszeliśmy na scenie  16 marca br. ukazali przed Widzami swój prawdziwy talent, pasję i zdolności w różnych dziedzinach.

Talentami obdarowani jesteśmy wszyscy, musimy tylko je odkrywać w sobie, poznawać i ciągle pielęgnować, bo talent to przecież dar. Cytując słowa naszego wielkiego Polaka Stanisława Staszica pamiętajmy jednak, że: „Talent jest jak kawałek szlachetnego, ale surowego metalu: dopiero pilna praca go obrobi i wartość mu wielką nada.”

Mamy nadzieję, że występy podobały się Widzom, Nauczycielom dały powód do dumy, a dla Uczniów były cennym doświadczeniem, które pozwoli im z czasem odkryć tajemnicę zawartą tym razem w słowach irlandzkiego pisarza George’a Bernarda Shawa:

- "Co ważniejsze dla sukcesu: talent czy pracowitość?

- A co ważniejsze w rowerze: przednie czy tylne koło?"

Serdecznie dziękujemy Wszystkim za pomoc w przygotowaniu tej uroczystości.

Zapraszamy na kolejny Koncert Talentów za rok, do naszej nowej, pięknej i długo wyczekiwanej siedziby przy Górnickiego.

16 marca 2016 | Powrót do spisu wiadomości