Konkurs ortograficzny dla uczniów klas III

W dniu 6 kwietnia 2016r. w naszej szkole odbył się  Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III.  Celem konkursu było szerzenie wśród uczniów nawyków pracy nad poprawnością ortograficzną. Zwycięzcy będą reprezentowali naszą szkołę w etapie międzyszkolnym, który odbędzie się  22 kwietnia 2016 roku.

Uczestnicy rozwiązywali zadania pełne „pułapek” ortograficznych. W trudnej rywalizacji zwycięzcami zostali ci, którzy wykazali się najlepszą znajomością zasad pisowni i umiejętności ich zastosowania w praktyce. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów, budził wiele emocji związanych z rywalizacją uczestników,  i  co najważniejsze, mobilizował do zwiększonej uwagi nad poprawną pisownią ojczystego języka.

Laureatki  Konkursu:

I miejsce – Olivia Szydłowska – klasa III a